Menu
O mně
Kosmetické služby
Permanentní make-up
Fotogalerie
Ceník
Kontakt

Permanentní make-up

Permanentní make-up:

je to mikroimplantace pigmentu do vrchní vrstvy pokožky, tzv. permanentní líčení na dobu 3-5 let a to dle intenzity barvy která je aplikována. Zákrok se provádí pomocí jemné jehly přičemž se přírodní barvivo dostává 0,2mm pod kůži. Je minimálně bolestivý vzhledem k používání speciálních anestetik před a v průběhu celé aplikace PMU. Permanentní make-up dokáže podtrhnout krásné rysy Vaší tváře a skrýt její nedostatky.

Přednosti permanentního make-upu:

velmi přirozený vzhled, umožní vypadat dobře v přírodě, u vody a při jakémkoli sportu a je vhodný pro ženy které se nerady líčí. PM dokáže pomoci ženám i s atypickými problémy – tvaru obočí, rtů i očí a vrátit jim zpět jejich seběvědomí. Je známé že každá polovina obličeje je jiná, tudíž je pro některé z nás velmi obtižné až nemožné si namalovat obě strany stejně, ať je to obočí, rty či linky a přemalováváme si je i několikrát. S permanentem se žena ráno vzbudí upravená a spokojená Permanentní make-up vám v tomto směru pomůže a zachrání i hodinu času každý den. PM ovšem není doménou pouze žen, je vhodný a nyní často aplikován i na muže.

Postup při aplikaci permanentního make-upu:

  1. konzultace o vhodnosti a možnostech aplikace PMU
  2. případné odlíčení a desinfekce místa, kde se bude PMU aplikovat
  3. Nanesení povrchového anestetického krému
  4. Předkreslení tvaru – konzultace, výběr vhodného barevného odstínu PMU
  5. Aplikace pigmentu
  6. Poučení o následné péči + informační letáček a následné péči o PMU

Permanentní make-up obočí:

oboci.jpgObočí je velmi důležité pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem lze upravit barvu, tvar, hustotu, intenzitu, délku obočí, včetně drobných asymetrii a nerovnosti obočí. Obočí je doménou obličeje, proto je velice důležité přesné provedení. Před aplikací PMU vždy společně konzultujeme představu klientky, obočí pečlivě předkreslíme, vybereme vhodnou barvu a dle možností a přání provedeme buďto plné, vláskované 3D či microblading. Obočí umrtvuji před i v průběhu aplikace PMU, tímto se stává aplikace téměř bezbolestnou.

Permanentní make-up rtů:

rty.jpgPermanentním make-upem rtů, můžeme dosáhnout opravdu skvělých výsledku v případě nesrovnalostí a asymetrií rtů. Můžeme upravit délku, tvar, zvětšit objem nebo jen zintenzivnit červeň rtů. Před aplikací PMU vždy pečlivě konzultuji představu s klientkou. Budoucí tvar rtů si předkreslím, společně zvolíme vhodnou barvu, tvar a po odsouhlasení začnu s aplikací PMU. Rty si vždy umrtvuji před i v průběhu aplikace,tímto se stává aplikace téměř bezbolestnou.

Permanentní make-up očních linek:

rasy.jpgLinkami můžeme řasy opticky zahustit či pozměnit nebo zvýraznit tvar oka. To opticky srovná drobné asymetrie oka. Aplikovat můžeme linku přes celou délku oka s výraznější zakončenou špičkou – což nahrazuje líčení očí, linka se zakončením do ztracena, či pouze zvýraznit oči protečkováním mezi řasami. Před aplikací PM vždy společně konzultujeme představu klientky/a – délku, tloušťku i zakončení linky. Linky si částečně předkreslím, víčka umrtvím lokálním anestetikem a po odsouhlasení začnu s aplikací PMU Víčka umrtvuji před i v průběhu aplikace PMU.

Kassona
Novinky, slevy, tipy ×
Přihlaste se k odběru novinek a získejte ihned slevový kupón v hodnotě 100 Kč!