Menu
O mně
Permanentní make-up
Školení
Fotogalerie
Ceník
Kontakt

O mně

Kateřina Lapenna - permanentní make-up Olomouc Jmenuji se Kateřina Lapenna a specializuji se na obor permanentního make-upu. Jsem vyškolená v řadě speciálních technik PMU a absolvovala jsem mnoho kurzů, workshopu i seminářů pro maximální zdokonalení umění PMU u nás i v zahraničí. V roce 2019 jsem dosáhla nejvyššího ocenění švýcarské akademie permanentního make-upu 5* a stala jsem se mezinárodním trenérem technik advance pro značku Swiss Color® v PMU.
Provádím bohatou škálu technik a každý zákazník je pro mne unikát. Vhodný tvar obočí vždy vyhodnocuji jako celek, abych maximálně podpořila a vyzdvihla to, co vyzdviženo být má a naopak potlačila co je třeba - např. hrubý výraz obličeje, široký kořen nosu atd. S obočím se dá kouzlit a správným tvarem můžeme změnit vnímání tvaru i rysů obličeje.
Pro permanentní make-up používám pigmenty švýcarské značky Swiss Color®. Po mnoha zkušenostech s širokou škálou značek pigmentů pro PMU, jsem se dopracovala k pigmentům tohoto švýcarského výrobce a jsou pro mne absolutní špičkou.
Swiss Color® Pigmenty je celosvětově uznávaným expertem - zákonem chráněná značka a také proto je zárukou nejvyšší kvality. Jako první na světě neobsahují tyto pigmenty oxidy železa, jsou barevně stálé, více neprůhledné a vydrží déle v kůži. SC pigmenty jsou v souladu s požadavky ResAP (2008) včetně nového farmaceutického nařízení 04/2013 o obsahu niklu. Práce s těmito pigmenty je méně bolestivá, jelikož se zapracovávají snáz do pokožky a lépe v ní drží. Zakládám si na tom, aby klientka odcházela vždy maximálně spokojená, proto veškeré kroky předem pečlivě konzultujeme.

Těším se na Vás.

Kassona
Novinky, slevy, tipy ×
Přihlaste se k odběru novinek a získejte ihned slevový kupón v hodnotě 100 Kč!