Menu
O mně
Permanentní make-up
Bělení zubů
Kosmetické služby
Fotogalerie
Ceník
Kontakt

Kosmetické služby

Hydratační ošetření, prevence proti stárnutí HYDRO ACTIVE

hydro-active.jpg
poskytuje svěží péči s vitamínem a Aloe Vera pro dehydrovanou pleť. Dodává pleti intenzivní dlouhotrvající hydrataci, zmírňuje pocit napětí v pokožce, vyhlazuje hrubá a šupinatá místa. Kosmetické ošetření je vhodné pro starší 20-ti let.

Kosmetické regenerační ošetření pleti REGENERATION

poskytuje péči s vitamínem E, bioflanoidy pro náročnou pleť. Podporuje regenerační procesy v pokožce, chrání ji proti negativním vlivům způsobujícím stárnutí pleti. Příznivě redukuje stárnutí pokožky způsobené hormonálními vlivy. Dodává pleti hydrataci a podporuje pružnost. Pleť se tak stává pěstěnou a krásnější. Kosmetické ošetření je vhodné pro starší 55-ti let.

REFRESH 30

je 30 minutový refresh, pro všechny typy pleti, který obsahuje úpravu obočí, jemnou masáž obličeje křišťálovými tyčinkami – (dokáží projasnit mysl, nabít energií, zklidnit, chránit proti negativním emocím a odstraňovat bloky, které brání volnému toku energie v těle), čištění, aplikace osvěžující masky, mlhy a následná aplikace krému.

Trvalá na řasy

tato metoda napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Trvalá na řasy se provádí pomocí miniaturních natáček, které se na řasy horního víčka přichytí. Postup je obdobný jako u trvalé – trvalá v podobě gelu a ustalovače. Přípravky jsou speciálně pro použití v okolí očí, takže nehrozí ani žádné nebezpečí, pokud se přípravek nedopatřením dostane do oka. Po určité době působení a po sundání natáček jsou řasy krásně natočené. Trvalá na řasy není bolestivá a nepoškozuje řasy. Samotný proces trvá přibližně 45 minut a Vaše řasy po něm vydrží krásně natočené 2 – 3 měsíce. Po trvalé je možné řasy nabarvit pro zvýraznění konečného efektu. Výsledek po nabarvení je tak výrazný, že nemusíte nějaký čas vůbec používat řasenku.

Barvení řas a obočí

Po trvalé je možné řasy nabarvit pro zvýraznění konečného efektu. Výsledek po nabarvení je tak výrazný, že nemusíte nějaký čas vůbec používat řasenku. Barvení obočí se provádí pro zvýraznění světlých chloupků, k jemnému domodelování a zvýraznění tvaru obočí nebo při prošedivělém obočí pro sjednocení barvy. Barevnice je bohatá, tudíž výsledný efekt je perfektní. U mužů je možné dobarvit totožnou barvou i knír.

PHYRIS představuje celosvětový unikát: 3-fázovou koncepci péče

o-phyris.jpg

3-fázová revoluce v kosmetické péči

Kosmetika PHYRIS pečuje o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference. Díky svému širokému spektru a vysoce efektivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických studií, ale i k domácímu použití. Patříte-li k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, je PHYRIS pro Vás jako stvořená.

3faze.jpg

 

fáze 1 – čištění

Čištění, peeling a tonizace patří k rituálům, které jsou neoddělitelnou součástí moderní kosmetické péče. Kosmetika PHYRIS si dává záležet zejména na příjemné textuře a hloubkovém čištění svých produktů. Vybrat si můžete ze širokého spektra forem – gely, mléka, krémy, vody i pěny. Pro hluboké čištění zvolte výrobky s abrazivním a enzymatickým peelingem, pro salony výrobky na bázi ovocných kyselin.

fáze 2 – aktivace

Zefektivněte svůj pleťový krém aktivátorem! Fáze 2 – aktivace tvoří podstatu koncepce dokonalé péče PHYRIS a spočívá v aplikaci aktivátoru, který otevře receptory v kůži, díky nimž pokožka lépe vstřebává vodu a účinné látky z krému. Aktivátory SOMI se tak snadno stanou Vaším esem v rukávu!

phyris.jpg

TERMASOMI GEL je vhodný pro pleť, která potřebuje více vlhkosti. Používá termoaktivní prvky uzavřené v lipozomových kapslích, aktivuje receptivitu pleti pro následnou péči.
SENSISOMI BALM, vhodný pro citlivou pleť, využívá prvky z hlubin moře na zlepšení imunitního systému citlivé pokožky a aktivuje vlastní obranu těla.
ULTRASOMI FLUID, vhodný pro náročnou a zralou pleť, využívá k aktivaci buněčného metabolizmu a revitalizaci unavené pleti kyslík, a tím je vhodný k následné péči.

prurez-pokozky.jpg

fáze 3 – péče

PHYRIS je kosmetika, na kterou se kladou stejně vysoké nároky jako na výrobu léků. Testuje se pouze na dobrovolnících pod lékařským dohledem, proto ji můžete bez obav používat, i pokud máte vysoce citlivou pleť. Vybrané rostlinné extrakty a vitamíny, jemné ovocné kyseliny, stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny jejich optimální vlastnosti a špičková kvalita v následném zpracování. PHYRIS věnuje neméně velkou pozornost i inovačním technologickým složkám, a proto vždy určuje nejnovější trendy.

phyris2.jpg

Výhody na první pohled

Třífázový koncept kosmetické péče PHYRIS má nedostižitelný náskok před ostatními, konvenčními metodami kosmetické péče. Obzvláště velký význam pro produkty následné péče ve FÁZI 3 mají aktivátory SOMI, protože zvyšují jejich účinky, prodlužují jejich efekt a zvyšují jejich snášenlivost.

Něco o kosmetice Dr. Grandel

Značka DR.GRANDEL vděčí za svou existenci chemikovi Dr.Felixi Grandelovi, který již v roce 1935 pracoval na výzkumu pšeničních klíčků a vitaminu E, tím připravil cestu pro vysoce účinnou přírodní kosmetiku s výbornou snášenlivostí.Průlom přišel s vývojem speciálního a jedinečného roztoku“EPIGRAN“,který má v současnosti již více než 60 letou tradici ve výrobě kosmetiky.Společnost DR.GRANDEL je také již více jak 60 let velmi úspěšná ve vývoji a výrobě aktivních koncentrátů v ampulích určených pro profesionální kosmetiku.Takto získané zkušenosti jsou zárukou unikátního know-how ve světě výroby ampulí. Je to revoluční kosmetika, která dokáže opravit a obnovit poškozenou buněčnou DNA!!!

Luxusní kosmetické ošetření SENSITIVE BALANCE

produkt-dr-grandel-sensitive-balance.jpgtoto ošetření je vhodné pro citlivou a suchou pokožku která je náchylné ke kuperóze, olupování a je citlivá na nejrůznější vlivy. Aktivními látkami jsou přírodní oleje, kukuřičné klíčky, avokádo a bisabol z heřmánku, který je uklidňující a relaxační. Po ošetření bude pleť příjemně hydratovaná bez nepříjemného pocitu pnutí. Toto ošetření oddaluje i tvorbu vrásek. Vhodné i pro mladistvou pleť.

Kosmetické ošetření pro smíšenou a mastnou pleť DERMA PUR

je regulační péčí se zinkem a biotinem pro mastnou pleť. Má regulační a vyrovnávací efekt. Redukuje mastný lesk pleti, zklidňuje začervenání a podráždění pleti a výborně regeneruje podrážděná místa. Kosmetické ošetření je vhodné pro každého, bez ohledu na věk.

Kosmetické ošetření citlivé pleti ANTI STRESS?

produkt-dr-grandel-anti-stress.jpgpředstavuje vydatnou péči s azulenem a magnéziem pro suchou a citlivou pokožku. Dodává pleti hydrataci, harmonizuje, vyrovnává a uklidňuje. Chrání ji před následky stresu. Kosmetické ošetření je vhodné pro každého bez ohledu na věk.

Kosmetické ošetření MEN

produkt-dr-grandel-men.jpgsplňuje všechny potřeby a očekávání. Ošetření MEN je pro suchou, smíšenou i mastnou plet, včetně anti-age péče. Inovační látky v této sérii posilují a tonizují pokožku obličeje, čistá voda z ledovce a esenciální minerály dodají vlhkost a vitalitu.

Luxusní kosmetické ošetření BEAUTY GEN

produkt-dr-grandel-beautygen.jpgkosmetika která dokáže opravit a obnovit buněčnou DNA. Pomocí účinné látky z přírody – sněžných řas aktivuje v pleti „gen krásy“ , tento extrakt chrání kolagenová vlákna a zvyšuje jejich elasticitu. Bylo zjistěno, že sněžné řasy prokazatelně zvyšují aktivitu kožních buněk a snižují poškození kůže způsobené UV zářením. Jejich vynikající antioxidační účinky se zvyšují díky anti-age peptidům, které podporují regenerační mechanismy pleti a zpomalují proces stárnutí.

Kosmetické ošetření náročné pleti ANTI-AGE

produkt-antiage.jpgjemná péče s karotenem, a kalciem pro udržení mladé leti. Vyhlazuje vrásky a redukuje jejich hloubku. Má pozitivní vliv na obnovu buněk a chrání pokožku před nadměrnou ztrátou hydratace a vnějšími vlivy prostředí. Kosmetické ošetření je vhodné pro starší 35-ti let.

Kosmetické zpevňující ošetření pleti NUTRA LIFTING

revitalizační ošetření s obsaženými biopeptidy a vitamínem E. Vypíná a viditelně vyhlazuje kontury, vytváří přirozený liftingový efekt. Redukuje známky stárnutí a pokožka se tak stává svěží, hladší a má mladistvý vzhled. Kosmetické ošetření je vhodné pro starší 45-ti let.

SKIN RESULTS

skin-results.jpgchemický peeling s ovocnými kyselinami, takzvané AHA (Alpha Hydroxy Acids) kyseliny, které viditelně redukují jemné vrásky bez stresování pokožky. Tyto ovocné kyseliny jsou vhodnější i pro citlivou pleť. Ve vývoji a extenzivním klinickém testování linie SKIN RESULTS se využívá jen nová generace ovocných kyselin.

Depilace voskem – NOVĚ i speciálním voskem CERAZYME

depilace-voskem.jpgPři depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).

CERAZYME – VOSK pro použití BEZ DEPILAČNÍCH PÁSEK
Vosk je na bázi speciální pryskyřice obohacené minerály působící jako skutečná kosmetická maska.
Depilační vosk s DVOJÍM účinkem:
* NEZANECHÁVÁ na pokožce lepivé zbytky
* Nabízí BEZBOLESTNOU depilaci
VHODNÝ i pro ty NEJCITLIVĚJŠÍ typy pleti + Specifické partie
• Otevírá póry – Usnadňuje PRONIKÁNÍ AKTIVNÍCH látek
• Podporuje ZPEVNĚNÍ ochabujících partií
• Šetrně – Účinně ODSTRAŇUJE chloupky i s kořínky
• STIMULUJE krevní oběh v dané oblasti
• VYŽIVUJE – Aktivuje – REVITALIZUJE kožní tkáně

AKTIVNÍ složky:
… Přirozený Hydratační faktor (NMF)
… Vlákna DNA

Depilace cukrovou pastou DERMAEPIL

depilace-cukr.jpgDepilace cukrovou pastou je starodávnou, tradiční a dodnes nejrozšířenější metodou depilace. Cukrová pasta se pro své výjimečné vlastnosti stává stále oblíbenější po celém světě. Jde o nejšetrnější způsob depilace.

  • Cukrová pasta je čistě přírodní, bez chemických přídavků a barviv, tudíž naprosto hypoalergenní. Vysoká koncentrace cukru zabraňuje usídlování bakterií jak v pastě tak v dóze.
  • Depilační cukrová pasta odstraňuje pouze chloupky a odumřelé kožní buňky, zdravé kožní buňky nestrhává jako teplý vosk. Proto je depilace velmi šetrná i v případě ekzémů. Cukrová pasta dokáže vytrhnout jak kratší, tak i špatně vyrostlé chloupky.
  • Cukrová pasta také působí jako peeling. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní.
  • dermaepil-sugar.jpgDepilace cukrovou pastou je minimálně bolestivá, a proto vhodná k použití na intimní partie i podpaží.
  • Po depilaci cukrovou pastou se netvoří žádné pupínky, veškeré podráždění do hodiny zmizí a pokožku a zanechává zářící. Pokožka zůstane holá 3-5 týdnů, přičemž ochlupení postupně slábne. Svým peelingovým působením cukrová pasta minimalizuje riziko zarůstání chloupků.
  • Po epilaci se netvoří žádné pupínky ani zánětlivá ložiska či podráždění. Ani v tříslech, kde je to např. při holení běžné
  • Depilační cukrová pasta je vhodná k depilaci celého těla, je vodou odstranitelná z povrchů a látek.
Kassona
Novinky, slevy, tipy ×
Přihlaste se k odběru novinek a získejte ihned slevový kupón v hodnotě 100 Kč!